Żadne ze zdjęć zamieszczonych na tej stronie nie może być kopiowane, publikowane, reprodukowane i wykorzystywane w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody autora.

All rights reserved, copying materials on this website without the prior consent of the owner is prohibited.

Fotografia Wnętrz

Zapraszam do współpracy przy komercyjnych projektach na terenie całego kraju i za granicą.

Na potrzeby hoteli, apartamentów, pensjonatów, prywatnych kwater realizuję sesje fotograficzne wnętrz: pokoje, łazienki, sypialnie, sale konferencyjne.
Dla inwestorów szeroko pojętej branży budowlanej tworzę dokumentację fotograficzną całego procesu wykonanych prac inwestycyjnych ( etap budowy, etap odbiorów )
Zachęcam do zapoznania się z poniższą galerią zdjęć, w której można obejrzeć część fotografii z realizacji wybranych projektów.
Pracuję na profesjonalnym pełno-klatkowym sprzęcie marki Nikon wyposażonym w najwyższej klasy szerokokątne obiektywy fotograficzne. Pozwoli to nadać Twoim wnętrzom wyjątkowy charakter i wygląd, tak ważny przy prezentacji na stronach portali oferujących noclegi i usługi turystyczne.
Moim głównym obszarem działania jest okolica Szklarskiej Poręby, Świeradowa Zdrój oraz Karpacza. Istnieje możliwość realizacji zlecenia we wszystkich regionach kraju i za granicą.

hotele, apartamenty, pensjonaty. pokoje gościnne

Branża Turystyczna

Na potrzeby moich klientów z branży turystycznej wykonuję dokumentacje fotograficzne hoteli, pensjonatów, pałaców, apartamentowców, które obejmują następujące obszary: fotografia pokoi, apartamentów, budynków i przyległych terenów.

Wykonane fotografie wykorzystane zostały przy budowie stron internetowych, promocji obiektów w portalach oferujących noclegi oraz wielu materiałach promocyjnych takich jak foldery, ulotki, rollupy.

.

dokumentacja fotograficzna wykonanych prac inwestycyjnych

Branża Budowlana

Dla inwestorów, projektantów, wykonawców branży budowlanej wykonuję dokumentację fotograficzną całego procesu inwestycyjnego. W celu uzyskania jak najlepszego efektu finalnego materiał poddaję profesjonalnej obróbce fotograficznej.

W tej dziedzinie liczy się kreatywne i indywidualne podejście fotografa do każdego zlecenia,  którego celem jest uwydatnienie najciekawszych elementów wykonanych prac przy inwestycji.

Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem dla Ciebie zlecenia zadzwoń lub napisz:

Rafał Kotylak
tel. 792415101
e mail: kotlletica@wp.pl