Żadne ze zdjęć zamieszczonych na tej stronie nie może być kopiowane, publikowane, reprodukowane i wykorzystywane w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody autora.

All rights reserved, copying materials on this website without the prior consent of the owner is prohibited.

Portfolio

Satyr SATYRICON Metalfest 2013 POLAND
ABBATH - Praha 2016, Czech Republic
gutslit-sesja-0
Fan's photo Brutal Assault Festival 2012, Czech Republic
Adam "Nergal" Darski BEHEMOTH - photo taken from photo session for Muscik Magazine front cover
Seth BEHEMOTH - The Satanist Tour, Poland 2014
SEPULTURA Brutal Assault Festival 2015, Czech Republic
Adrian Erlandsson AT THE GATES - Brutal Assault Festival 2015 Czech Rep.
GHOUL Obscene Extreme Festival 2017, Czech Republic
Promo shot Brutal Assault Festival 2014, Czech Republic
Attila THE TRUE MAYHEM - Brutal Assault Festival 2015 Czech Rep.
BELPHEGOR - Brutal Assault Festival 2013 Czech Republic
Konrad Ramontowski HATE - Brutal Assault Festival 2013, Czech Rep.
FURIA - photo taken from unpublished photo session
Paul Mazurkiewicz Cannibal Corpse - Brutal Assault Festival 2015, Czech Rep.
Events

Music Photography

Muzyka od zawsze stanowiła ważny element mojego życia. Niejednokrotnie dopasowywałem swój harmonogram do harmonogramu koncertów , festiwali i   różnych wydarzeń muzycznych- dzisiaj też to robię lecz już nie tylko jako fan, ale również jako fotograf. Tym sposobem z połączenia moich dwóch pasji wyłonił się sposób na życie. Fotografia + muzyka = praca. Sprawia mi to ogromna radość, bo mogę się realizować zawodowo jednocześnie spełniając moje indywidualne muzyczne marzenia.

W tej zakładce znajdziecie niepowtarzalne  galerie zdjęć z wielu wydarzeń muzycznych,indywidualnych sesji zespołów oraz muzyków. Materiał do utworzenia tej strony był zbierany na przestrzeni kilkunastu  ostatnich lat, co potwierdza, że muzyka metalowa wciąż ma rzeszę wiernych fanów, którzy również stanowią ważny element moich fotografii.

Obecnie współpracuję z kilkunastoma festiwalami w Polsce i zagranicą między innymi z : Brutal Assault, Metal Mine Festival, Obscene Extreme Festival, MetalGate Czech Death Fest, Gothoom Festival. Na potrzeby tych wydarzeń przygotowuje fotorelacje, które następnie są wykorzystywane do tworzenia materiałów promocyjnych takich jak oficjalne reportaże umieszczane na stronach festiwali, fotografie promujące dane wydarzenie muzyczne, plakaty, produkty komercyjne.

Na indywidualne zlecenia zespołów wykonuje sesje okładkowe, fotorelacje z koncertów, z backstage, które niejednokrotnie były wykorzystywane w celach promocyjnych i produktowych ( okładki płyt, plakaty, książki, wywiady, materiały multimedialne ). Współpracowałem z takimi zespołami jak, Behemoth, Cannibal Corpse, Lock Up, Decapitated, Acid Drinkers, Kat & Roman Kostrzewski, Vesania, Sodom, Flapjack, Doomas, Tortharry, Bloodthirst, Trzynasta w Samo Południe.

Jestem oficjalnym fotografem firmy Czarcie Kopyto zajmującej się produkcją jednych z najlepszych na świecie stóp perkusyjnych. Na potrzeby promocyjne firmy wykonuję fotorelacje i sesje muzyków współpracujących z Czarcim Kopytem.

Moje prace wielokrotnie były publikowane na łamach magazynów muzycznych ( Musick Magazine, Noise, Parat, Via Omega, Teraz Rock, Perkusista ) a także zdobiły wiele książek, biografii i  muzycznych albumów fotograficznych.

Festiwale, Koncerty, Sesje Fotograficzne

W zakładce Music Photography znajdziecie wiele ciekawych foto relacji z wydarzeń muzycznych, obejrzycie zdjęcia z sesji fotograficznych oraz znajdziecie przydatne informacje na temat najbliższych festiwali i koncertów które będę fotografował.

Live Photography
Band Sessions
Events
Live Archive 2011-2017